Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuję coś skromnego... na miare Jezusia w Świebodzinie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lewackie robactwo jątrzy i jątrzy. Nie podoba się pomnik Lecha? Raduje się moja złośliwa natura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
były lubliniak napisał:
Biedny Lublin, biedni mieszkańcy. Stawiajcie sobie pomniki na każdej ulicy tylko tyle wam pozostało. Przynajmniej bedą miały gdzie psy podsikiwać. Jak to dobrze że wyemigrowałem z tego mocherowego zaścianka.
Zaraz po tym jak wyemigrowałeś, w mieście przestało śmierdzieć. ps: Też się cieszymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za! dlaczego w sumie nie? to byli Polacy warto ich upamiętnić... Trzeba mieć chyba nierówno pod sufitem by zagłosować na nie!!! ci co głosują na nie to pewnie woleli by mieć pomnik stalina pod oknem!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Magda napisał:
Jestem za! dlaczego w sumie nie? to byli Polacy warto ich upamiętnić... Trzeba mieć chyba nierówno pod sufitem by zagłosować na nie!!! ci co głosują na nie to pewnie woleli by mieć pomnik stalina pod oknem!!!
Stalina może nie, ale Madonny to na pewno Albo samego Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------KOMUCHY, WROGOWIE LUBLINA PRZEJĘLI INICJATYWE OD PATRIOTÓW---------------- To mógł tylko uczynić ten wrogi i wredny typ dla Miasta Lublina ! . Oczywiście (Platforma Oszustów) chce znów "coś" dobrego zrobić dla Lublina (sic?). Wiemy bardzo dobrze, że już dawno powstał Komitet Budowy Pomnika Ofiar Katastrofy Smolerńsk w Lublinie . Ten KOMITET tworzą autentyczni PRZYJACIELE LUBLINA I POLSCY PATRIOCI !. Wy komuchy wybudujcie sobie na nowo pomnik barbarzyńcy tow. W. Bieruta . Na Kalinie chyba jest jeszcze to miejsce przed wyburzeniem pomnika wroga ludu . Ale od pomników PATRIOTYCZNYCH WARA ! CZERWONA CHOŁOTO !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------------------KOMUCHY, WROGOWIE LUBLINA PRZEJĘLI INICJATYWE OD PATRIOTÓW---------------- To mógł tylko uczynić ten wrogi i wredny typ dla Miasta Lublina ! . Oczywiście (Platforma Oszustów) chce znów "coś" dobrego zrobić dla Lublina (sic?). Wiemy bardzo dobrze, że już dawno powstał Komitet Budowy Pomnika Ofiar Katastrofy Smolerńsk w Lublinie . Ten KOMITET tworzą autentyczni PRZYJACIELE LUBLINA I POLSCY PATRIOCI !. Wy komuchy wybudujcie sobie na nowo pomnik barbarzyńcy tow. W. Bieruta . Na Kalinie chyba jest jeszcze to miejsce przed wyburzeniem pomnika wroga ludu . Ale od pomników PATRIOTYCZNYCH WARA ! CZERWONA CHOŁOTO !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pomnik za PUBLICZNE pieniądze? NIE, NIE, NIE i jeszcze raz NIE! Nie ma na nic, na służbę zdrowia, na dożywianie dzieci, na wiele innych pilnych wydatków, a tu pomnik chcą budować. Ok, zróbcie zrzutkę na ten pomnik i postawcie go na uprzednio wykupionym również za wasze prywatne pieniądze miejscu w mieście i będzie ok Ale wara wam od pieniędzy podatników, smoleńscy durnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi słów na poziom powyższych wypowiedzi.. Postawmy pomnik, bo inaczej za kilka lat takie głąby zapatrzone jedynie w telewizor i komputer nie będą pamiętać o tym co spotkało Polskę. O tym, po co leciał samolot 10kwietnia do Katynia. Żeby upamiętnić mord na Polakach. Za pamięć sami zginęli. Należy im się hołd i szacunek a nie idiotyczne komentarze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Żal mi słów na poziom powyższych wypowiedzi.. Postawmy pomnik, bo inaczej za kilka lat takie głąby zapatrzone jedynie w telewizor i komputer nie będą pamiętać o tym co spotkało Polskę. O tym, po co leciał samolot 10kwietnia do Katynia. Żeby upamiętnić mord na Polakach. Za pamięć sami zginęli. Należy im się hołd i szacunek a nie idiotyczne komentarze.
dokladnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i dobrze niech postawia przynajmniej psy beda mialy punkt orientacyjny gdzie sie wysikac bo na razie sraja po calym placu; ale swoja droga grono 5 tys osob ma wyrazic wole 350 tys mieszkancow??????????? no to jakies 1,5 % mieszkancow w innych tematach tez tyle % wystarczy???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kTOS napisał:
Wybacz, ale nie będziesz mi mówił, na co mam wydać swoje ciężko zarobione pieniądze. Mam ochotę wspomóc inicjatywę postawienia pomnika i to zrobię. W Smoleńsku nie zginęła krawcowa, dostawca mleka oraz kasjerka a ludzie, którzy służyli krajowi, ludziom, nam wszystkim. POPIERAM INICJATYWĘ WSPÓLNEGO LUBLINA.
do "ktos": Wydawaj swoje pieniądze bez obrażania ludzi! Jeślsli dla ciebie ludzie wykonujący ciężkie zawody są nikim to idź się leczyć gdyż oni często więcej sobą reprezentują niż pożal się boże "politycy". Za swoją "służbę" brali kupę kasy a i po śmierci którą im zafundował Lech K. też rodziny zostały "uposażone" milionami i to wszystko za pieniądze podatników czyli nas!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech radni z Wspólny Lublin postawią sobie pomnik na swoim podwórku i tam odmawiaja czary. Czy garstka ludzi którzy mają nierówno pod sufitem będzie nam ustawiać pomniki. Zajmjcie się może czymś porzytecznym . NIE DLA POMNIKA Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krzoy napisał:
do "ktos": Wydawaj swoje pieniądze bez obrażania ludzi! Jeślsli dla ciebie ludzie wykonujący ciężkie zawody są nikim to idź się leczyć gdyż oni często więcej sobą reprezentują niż pożal się boże "politycy". Za swoją "służbę" brali kupę kasy a i po śmierci którą im zafundował Lech K. też rodziny zostały "uposażone" milionami i to wszystko za pieniądze podatników czyli nas!
Pieniądze możesz wydawać sobie ile chcesz i gdzie chcesz ale nie będziesz stawiał sobie pomnika gdzie Ty chcesz, a może tak pomnik dla tych co giną codzienne na drogach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ńskChcą budowy pomnika Ofiar Katastrofy Smoleńskiej w Lublinie A co wspólnego ma Lublin z katastrofą smoleńską że chcą tu pomnika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pamięc po tobie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co spotkalo Polske pewnie wasc mysli ze zamach ..hahahhah.Nazwijmy kazda ulice w lublinie imieniem jednego z czlonkow pechowego lotu.Ciekawe ktora bedzie nazwana imieniem biednych pilotow albo stewardes?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie, czy jak zbierzemy 5 tys. podpisów dla pomnika "ortodoksyjnych katolickich terrorystów z antenką" i kasę na tenże pomnik (czytaj: np. betonowy słupek ogrodzeniowy tudzież pachołek) to miasto pozwoli nam go postawić tam gdzie nam się podoba? :> a stawiajcie sobie pomnik!!! - ale za swoje (albo za mszowe) i na swoim terenie, nie w przestrzeni publicznej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jurekjp napisał:
Niech radni z Wspólny Lublin postawią sobie pomnik na swoim podwórku i tam odmawiaja czary. Czy garstka ludzi którzy mają nierówno pod sufitem będzie nam ustawiać pomniki. Zajmjcie się może czymś porzytecznym . NIE DLA POMNIKA Ofiar Katastrofy Smoleńskiej
"porzytecznym"? do szkoły marsz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw miasto marudzi ze w Lublinie jest za duzo pomnikow itp. a teraz jeszcze chca stawiac nastepny?!przeznaczcie te pieniadze na jakis szczytny cel a nie na kolejny pomnik ktory beda obsrywac golebie pozniej wydawac Nasze pieniadze na czyszczenie itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...